Opmaak beleidsplan ruimte en mobiliteit
Ontdek hoe jij kan meedenken over een levendig Willebroek dat elke dag bruist.
Opstart / verkenningsfase
Conceptfase
Voorontwerpfase
Ontwerpfase
Definitieve fase
Duid een kansrijke plek aan op de kaart

Help mee jouw buurt beter te maken! Duid op de kaart een locatie aan die volgens jou een kans biedt om aan te pakken. Denk bijvoorbeeld aan een plek waar meer groen of water kan komen, waar ontharding mogelijk is, of een locatie die geschikt is voor verdichting. Jouw suggesties maken het verschil!
Duid hier een locatie aan »Ontdek alle ideeën op de kaart
Ideeën
Maak een groene wandelroute door het centrum
Creeër een groene wandellus in het centrum met groene straten, pleinen en parken en doe hiervoor de nodige onthardingen en richt nieuwe parken in. Werk samen met burgers rond groenslingers, geveltuinen, groene daken etc. Verbindt die groene lus met een wandelroute naar het groene Blaasveld en alle natuurgebieden daar.
Voedselbos
Richt op het hoekperceel een voedselbos in, met hulp van vrijwilligers uit de omliggende wijk. Groen én sociaal.
Omgeving Fort Breendonk
Aandacht voor de beeldkwaliteit en bruikbaarheid van de omgeving rond het Fort van Breendonk (al dan niet met de komst van de eindhalte voor de Sneltram)
Hergebruik water van industriepark De Hulst
Deze logistieke bedrijven hebben grote dakoppervlaktes waar veel water op terecht komt, maar doen er verder weinig mee. Hun bekkens zijn ook weinig beheerd. Maak hier ecologische, goed beheerde bekkens van en hergebruik hun water (bv. voor omliggende landbouw)